John Frieda

Aradığınız ister düz ve pürüzsüz, ister hacimli, ister canlı renklerde veya onarılmış saçlar olsun, John Frieda zorlu saçları hayatı kolaylaştıran saçlara dönüştürmek için tasarlanmış saç bakım ve şekillendirme ürünleri sunar.

Londra'daki New Cavendish Caddesi'nde ilk John Frieda kuaför salonu açıldığında, kimse buranın saç bakımı dünyası üzerinde yaratacağı etkiyi hayal dahi etmemişti. 30 yıl sonra, bugün John Frieda® Saç Bakım ürünleri tüm dünyada ünlülerin, güzellik uzmanlarının ve tüketicilerin favori seçimi haline geldi.

Mükemmel çözümler üretmek için kimyagerlerle yıllarca süren çalışmaların sonucunda, John Frieda® Saç Bakım Uzmanları yenilikçi Frizz-Ease® Saç Serumu ile saç bakımında devrim yarattı. Allure dergisinin "Kozmetik Onur Listesi"nde yer aldı ve InStyle tarafından "Son 10 yılın Ürünü" olarak seçildi. Ancak John Frieda® Saç Bakım Uzmanlarının yaygın saç bakımı sorunlarını yenilikçi formüller ve uzman tavsiyeleriyle çözme kararlılığı bunlarla kalmadı.

John Frieda®'nın ünlü stilistlerden oluşan Uzman Saç Bakımı Ekibi firmanın yeni ürünlere dair girişimlerini, ünlü isimlerin saçlarında yarattıkları yeni ve çekici saç stilleri ile artırdılar. John Frieda® Saç Bakımı ürünlerinin arkasındaki global teknoloji ve araştırma kaynakları en son gelişmelere göre şekillenmektedir.

Frizz Ease® ürün serisi 1990’ların başında her evde yerini aldıktan sonra, John Frieda® Saç Bakımı Uzmanları moda öncülüğü yapmaya, birbiri ardına seriler yaratmaya devam ettiler: Sarı Saçlara Özel Seri - Sheer Blonde®, Kahverengi Saçlara Özel Seri - Brilliant Brunette® ve ihtişamlı, dolgun saçlar için Luxurious Volume ürün serisi.

Hiç hız kesmeyen John Frieda® Saç Bakım Uzmanları kadınların değişen ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunmak amacıyla sürekli olarak yeni keşifler üzerinde çalışıp, her seriye yeni, teknolojik olarak daha gelişmiş ürünler ekliyorlar

Girişimci ruhu ve yarattığı global etkilerle, John Frieda®, yenilikçi ürünler söz konusu olduğunda daima sektörün liderlerinden biri oldu. Bu da beraberinde şu soruyu getiriyor: Sırada ne var?